Logi sisse
Ostukorv 0

0 toodet

0 €

Sinu ostukorvi boonused

Prindi
tagasi

3D Combi programm

Combi mooduldiivanite 3D programm ASKOS!

Soovid uut diivanit, aga ei tea täpselt, milline see olla võiks? Tõepoolest, valikud näivad lausa lõputuna – milline kangas ja värv;  millise kujuga padjad; kas äkki kandiline käetugi või midagi romantilisemat; kas metallist jalg või puitjalg; võibolla oleks hea, kui voodimehhanism oleks olemas; kas soovin nurgadiivanit või mitte? 

Nüüd on Asko kodulehel ja kauplustes uue diivani valimine lihtne ja mänguline! Selleks pakume kõikidele innovaatilist Combi mooduldiivanite programmi. Selles 3D programmis saad disainida just endale meelepärase diivani valides kangamustri ja värvi, käetoe kuju ja stiili, seljapadjad, nurga, diivanijalgade värvi. Samuti on valikus diivani juurde sobivad tumbad. Lisamugavuseks vali diivanile peatugi ja käetoekandik. Combi 3D programm ootab Sind ka kõikides Asko Sisustuskaubamajades spetsiaalses diivanistuudios. Selles stuudios on võimalus näha ja katsuda kõiki kangaid ja käetugesid. Müüjaga koos leiate kindlasti sobiva lahenduse! 

Programm võimaldab Sinu kokkupandud diivanit mugavalt arvutihiirega liigutades iga külje pealt vaadata. Samuti näed diivani mõõte ning lõpuks saad kõik selle koos hindadega välja printida! Kui soovid diivanit osta, tule koos selle lehega Askosse ja müüja vormistab Sinu tellimuse ära või saada kodus salvestatud PDF oma kontaktidega meie e-postile e-pood@asko.ee  ja saadame Sulle tellimuse järgmisel tööpäeval.

  

 

Ava kohe Combi programm ja lase oma fantaasial lennata! Programmi pääsed siit 
Vajadusel kopeeri programmi link veebilehitsejasse palette3.vividworks.fi/neiser/(S(um3dfta012inwve5sigkbh25))/salestool.aspx?h1=9FB3E4C9-31D6-41EA-8433-15D521654AF3&lan=et&productid=Combies 
NB! kasuta programmi avamiseks veebilehitsejat Internet Explorer 
NB! programmi kasutamiseks peab arvutisse olema alla laetud programm http://unity3d.com/webplayer