Makseviisid

Makstes pangalingiga

Valides Asko e-poes makseviisiks pangalingi suunatakse Teid valitud internetipanka. Pangalingiga saab tasuda ainult kogu kauba maksumuse. Tasumisel on makse saajaks Maksekeskus AS, keda Müüja on volitanud enda nimel makseid vastu võtma.  Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde". 

Eelarvelised riigiasutused ja firmad, kes soovivad tasuda ülekandega, palun esitada ostutellimus koos ettevõtte andmetega aadressile e-pood@asko.ee

                                                                       

Tasudes kauba eest järelmaksuga 

Peale soovitud toodete ostukorvi lisamist on Teil võimalus taotleda järelmaksu. Selle saamiseks peab Teie regulaarne sissetulek võimaldama Teil järelmaksu osamaksete tasumist ilma, et tekiks raskusi järelmaksu osamaksete või teiste kohustuste täitmisel. Asko e-pood pakub järelmaksu taotlemiseks Asko järelmaksu. Asko järelmaks on ainult kaubamärk, mida pakub TF BANK AB .

Asko järelmaks on Indoor Group AS ja TF BANK AB koostöös pakutav järelmaksutoode, mis võimaldab tasuda kauba eest osadena.

Järelmaksuperioodil kuni 12 kuud on intress 0%. 
Lepingu sõlmimise tasu on 35,90€. See jagatakse järelmaksu perioodiga ja lisatakse kuumaksele koos haldustasuga 2,99€/kuu. Sissemakse ei ole kohustuslik - omafinantseering alates 0%. 
Peale 12 kuud on  intress 11,9% algsummalt aastas
Laenuperioodi saab valida 3 - 60 kuud.
 

Enne Asko järelmaksu taotlemist palun tutvu ka järelmaksu tingimustega:

  • Laenu paindlikkus on summas 100€ kuni 7 500€. Laenuotsus tehakse kiiresti, vastuse saab mõne minutiga 
  • Lepingu sõlmimise tasu on 35,90€. See jagatakse järelmaksu perioodiga ja lisatakse kuumaksele koos kontohaldustasuga 2,99€/kuu
  • Järelmaksu saad taotleda, kui oled 18 - 75.a Eesti Vabariigi kodanik või Eestis elav kehtivat elamisluba omav välisriigi kodanik või kodakondsuseta isik 
  • Laenu taotledes palume esita ka oma isikut tõendav dokument. Selleks sobivad: ID-kaart, pass, elamisloa kaart
  • Iga konkreetse lepingu krediidikulukus sõltub sõlmimise ajahetkest 
  • Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1245-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 0% algsummalt aastas, lepingutasuga 35,9€ ja haldustasuga 2,99€ kuus on krediidi kulukuse määr 10,68%, kuumakse suurus 109,73€ ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1316,78€.