Asko Bonnell®

Asko Bonnell® - ligi 60 aasta mugavust ja kvaliteeti!

Peale hästi magatud ööd tunned ennast puhanuna ja energilisena, valmis uueks päevaks. Kõik Asko Bonnell® tooted on valmistatud nii, et tagada teile ja teie lähedastele parim võimalik magamismugavus. Alates esimesest valmistatud madratsist on Asko Bonnell® olnud Soomes vedrumadratsite teerajaja ja soomlaste lemmikmadrats. 
 

Asko Bonnell® on Asko oma madratsibränd, mis pakub laia valikut vedru- ja kattemadratseid, jenkki- ja vedruvoodeid ning valikus on ka mootorvoodi. Asko Bonnell®i tootevalikust leiate turu parimad klassikalised vedrumadratsid, mis tagavad hea une! Samuti kuuluvad Asko Bonnell® sarja tekid, padjad ja madratsite kaitsetekid. 
 

       

Asko Bonnell®-i lugu vedrumadratsitest mootorvoodini
1950 – murrangulised uudised maailmast
Asko looja, Aukusti Avonius oli osav puussepp, kes 1918. aastal endale Lahtis oma puidutöökoja ostis. Järgnevatel aastakümnetel levis Asko maine kui kvaliteetse mööbli tootja üle kogu Soome. Aktiivne tootearendus ja projekteerimine jätkus ning samas jälgiti ka rahvusvahelist mööblitööstust ja selle arengusuundi.
1950. aastatel kuuldus maailmast murrangulisi uudiseid head und hindavatele inimestele. Mööblitööstuse teerajaja riikides, nagu USAs, Inglismaal, Saksamaal ja Prantsusmaal oli hakatud looma täiesti uut laadi madratsit, mille ainulaadseks omaduseks oli enneolematult vastupidav ja mugav vedrusüsteem. Sellest vedrustusest sai sajandi madratsiuuendus!
1960 – vedrumadratsite novaator alates esimesest tootest
Soomes oli Asko huvi selle uudse vedrustuse vastu suur. Pärast põhjalikke uuringuid ja teste loodi Asko tehases vedrusari, mille esimesed madratsid müüdi 1960. aastal. Asko Bonnell®i madratsite edulugu oli alanud.
Madratsid olid oma omadustelt täiesti uudsed võrreldes sellega, mida soomlased varem kasutanud olid. Asko reklaamid ja vaateaknad kutsusid ärkama, sest küsimus on ju heas unes! Asko Bonnell®i tooteid õpiti peagi tundma madratsitena, mille kvaliteetsed vedrud ja polstrid tagavad nauditava ja lõõgastava une.
1980 – laiad voodid ja kattemadratsid
1980. aastatel jätkus tõhus arendustöö ja Asko Bonnell®i tootesari laienes kiiresti. Jätkus pidev uute vedruvariantide katsetamine ning magamismugavuse arendamine.
1990. aastatel tõi Asko Bonnell® esimesena turule laiad madratsid. Magamismugavus suurenes uute kattemadratsitega, mille hulgast sai klient endale sobiva pehmusega variandi valida. 1980ndad olid uute personaalsete valikute ajastu, mil kliendi mugava ööune tagasid talle individuaalselt loodud kattemadratsid ja vedruvariandid.
1996 – ka eestlastele avaneb võimalus kogeda Asko madratsite kvaliteeti

      

2000 – Jenkkivoodid ja reguleeritavad mootorvoodid
2000. aastatel on magamiskultuur tänu Asko Bonnel®-i uuendustele liikunud uhkete jenkkivoodite, reguleeritavate mootorvoodite ja keha temperatuuri alusel kohanduvate madratsite suunas. Kuna inimesed on erinevad, peavad seda olema ka madratsid. Seepärast toimub ka täna Asko Bonnell®i toodete pidev arendamine ja uuenduste otsimine. 

2018 – kevadel toimub kollektsiooni uuendamine ning turule tuuakse täiesti uus sari KUURA (soome k. härmatis). Sarja iseloomustab skandinaavialikult puhas disain. Valikusse on tulnud hall mööblikangas. 

Kuna inimesed on erinevad, peavad seda olema ka madratsid. Seepärast toimub ka edaspidi Asko Bonnell®i toodete pidev arendamine ja uuenduste otsimine.

Tutvu Asko Bonnell madratsite infoga siit

ASKO Orthopedic vedrumadrats*

ASKO Zen vedrumadrats*

ASKO Memory vedrumadrats*

ASKO Latex vedrumadrats*

ASKO Latex Plus vedrumadrats**

ASKO Heaven vedrumadrats**

ASKO Orthopedic Plus vedrumadrats**

ASKO Dream vedrumadrats**

ASKO Dream Lux vedrumadrats***

ASKO Memory Lux vedrumadrats***

----------------------------------------------

ASKO Foam kattemadrats*

ASKO Profiled Foam kattemadrats**

ASKO Hr-Foam kattemadrats*

ASKO Coco kattemadrats**

ASKO Latex kattemadrats**

ASKO Memory kattemadrats**

ASKO Profiled Hr-Foam kattemadrats**

ASKO Pulse Latex kattemadrats***

ASKO Memory Lux kattemadrats***

ASKO Latex Lux kattemadrats***

Kõikidele Asko vedrumadratsitele ja kattemadratsitele kehtib 14 päeva rahulolugarantii 
Kuna usume kindlameelselt Asko Bonnell®i madratsite kvaliteeti, kehtib kõigile Asko Bonnell®i madratsitele rahulolugarantii. See tähendab, et saate madratsit kodus rahulikult kaks nädalat proovida ning vajadusel selle tugevama või pehmema Asko Bonnell®i madratsi vastu välja vahetada. Loe Asko madratsitele kehtivast 14 päevasest rahulolugarantiist siit